مشاوره و سفارش

افزودنی ضد نور خورشید (ضد اشعه ماوراء بنفش (UV))

نایلون uv باعث می شود که محصولات کشت شده از اشعه ماوراء بنفش در امان بمانند و همینطور باعث افزایش طول عمر خود پلاستیک گلخانه ای در برابر تابش مستقیم نور خورشید می شود. همینطور میزان افزودنی uv با توجه به میزان تابش خورشید در مناطق مختلف تفاوت دارد ، که سانی پلاست با توجه به نیاز شما دقیقا آنچه را کی میخواهید تولید خواهد کرد.

کشت نایلونی و استفاده از مالچ پلاستیکی

مالچ پلاستیکی محصولی است که از آن برای پوشاندن خاک مزرعه و یا فضای سبز در نوعی از کشت و کار که به کشت نایلونی یا کشت زیرپلاستیکی مشهور شده بهره می‌برند و با این روش کشت به مقابله با رشد علف‌های هرز، تبخیر آب، فرسایش خاک و غیره می‌پردازند. همچنین این لایه می‌تواند به عنوان مانعی در مقابل خروج ترکیباتی ازجمله متیل بروماید از خاک که گازی سمی و مضر برای لایه‌ی ازن است و جهت دفع برخی آفات کاربرد دارد عمل کند. در بیشتر مواقع کشت نایلونی برای کشت محصولات جالیزی و سبزیجات در ابعاد وسیع، و معمولا در کنار و همراه آبیاری قطره‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نایلون عریض گلخانه ای

کارخانه جات پلاستيک حضرتى تولید کننده انواع محصولات پلی اتیلنی است، پلاستیک کشاورزی بر حسب قیمت مواد اولیه پتروشیمی قیمت گذاری می شود، قیمت گذاری به علت حذف واسطه ها و تولید مستقیم بسیار پایین می باشد. نایلون که دارای رنگ مشکی است باعث جذب نور و گرما می شود اما هیچ تابش نور مستقیمی را از خود انتقال نمی دهد از همین رو بسیاری از کشاورزان برای محصولات کاشتی خاص خود از نایلون کشاورزی مشکی استفاده می کنند.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
انواع نايلون عريض (گلخانه اى) -سفارشیموجودتماس بگیرید
انواع نايلكس-سفارشیموجودتماس بگیرید
انواع سلفون-سفارشیموجودتماس بگیرید
انواع شيرينگ-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

ایمیل

hazraticomp@gmail.com

ایمیل

jalilhazrati@gmail.com

درباره ما :

پلاستيک حضرتى، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع نايلون، شيرينگ، نايلكس و سلفون آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه پلاستيک حضرتى

جلیل حضرتی

Call Now Buttonتماس بگیرید