پلاستيک حضرتى شما را به خرید بهترین محصولات انواع نايلون، شيرينگ، نايلكس و سلفون دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات نایلون بسته بندی گوشت

نایلون ها دارای اقسام متنوعی اند و هر نوع آن کاربرد های مختلفی دارند از کاربرد های نایلون ها استفاده از آن ها در کارخانجات و تولید ها می باشد، کارخانه های مواد غذایی از آن برای حفظ مواد از میکروب ها و آلودگی ها جلوگیری می کنند و سپس آن را به بازار عرضه می دارند و هم چنین کارخانه های تولید مبل نیز از سلفون های ضخیم برای حفظ مبل ها از گرد و غبار استفاده می کنند، سلفون دارای بسیاری کاربردهای دیگر نیز می باشد. 

از نمونه کاربرد های سلفون، استفاده از آن برای بسته بندی گوشت می باشد، نایلون بسته بندی گوشت به دلیل کیفیت بالایی که دارد در بسیاری از دیگر کشور ها طرفدار دارد و سلفون بسته بندی گوشت تولید ایران به آن کشور ها صادر می شود. 

صادرات نایلون بسته بندی گوشت

انواع نایلون بسته بندی گوشت

انواع نایلون بسته بندی گوشتانواع نایلون بسته بندی به بازار عرضه می شود و برای مکان های مختلف از جهات مختلف از آن ها استفاده می شود. 

نایلون های بسته بندی را از جهات مختلف می توان تقسیم بندی کرد ،یکی از این جهات دسته بندی آن ها از جهت کاربردی که در منزل و صنایع دارند می باشد. 

از جهات دیگر تقسیم بندی نایلون از نظر میزان ضخامت و طول و عرض آن ها می باشد و هم چنین آن ها را از نظر خارجی و ایرانی بودنشان نیز می توان دسته بندی کرد. 

نایلون ها از نظر کاربرد در صنایع در کارخانجات تولید مبل کاربرد دارند و به دو دسته نایلون بسته بندی و نایلون حباب دار دسته می شوند ولی بیشترین کاربرد را نایلون حباب دار در این نوع کارخانه ها دارد چون نوع حباب دار آن مقاومت بیشتری در برابر ضربات و عوامل خارجی نسبت به نوع ساده ی آن دارد. 

نوع نایلون دیگر از جهت کاربردی استفاده از نایلون های نازک برای حمل مواد غذایی می باشد که هم باعث حمل آسان تر آن ها می شود و هم مواد را از آلودگی حفظ می کند. 

نوعی از سلفون نیز در کارخانجات بسته بندی نوشابه و آب معدنی نیز وجود دارد که به نام نایلون شیرینگ یا حرارتی می باشند ،این نایلون ها برای بسته بندی این کالا ها به کار می روند و همان طور که از نامشان پیداست نایلون به دور کالا حرارت داده می شود و این گونه چندین نوشابه یا آب معدنی داخل یک بسته حمل می شوند. 

از مهم ترین انواع سلفون ها، سلفون بسته بندی گوشت و مرغ و همبرگر و… می باشد و با شکل های مختلف بسته بندی می شوند و نوع بسته بسیار در جذب مشتری موثر است ،معمولا گوشت را در نایلون هایی نازک سه لایه می بندند که همین مقدار ضخامت برای حفظ گوشت از آلودگی کافیست ولی کارخانه تولید نایلون نیز با توجه به نیاز مشتری نایلون با ضخامت های مختلف تولید کنند. 

نوعی از نایلون های بسته بندی گوشت و همبرگر و… نایلون پاکتی می باشد، تولید نایلون به صورت پاکت بسیار شکلی زیبا به کالا می دهد و بسیار برای جذب مشتری و حفظ کالا از کپک و فساد مفید است. 

نایلون پاکتی اکثرا برای بسته بندی همبرگر، کباب لقمه و امثال آن استفاده می شود و برای هر نوع ماده غذایی شکل خاصی از سلفون بسته بندی تولید می شود. 

خصوصیات نایلون بسته بندی گوشت

خصوصیات نایلون بسته بندی گوشتنایلون ها با توجه به کاربرد هایی که دارند و هم چنین با توجه به ابعاد و ضخامت هایی که دارند به انواع مختلفی دسته بندی می شوند، نایلون ها با توجه به کاربرد هایی که دارند با ابعاد مختلف و اشکال متنوع تولید می شود برای مثال نایلونی که برای مواد غذایی تولید می شود مشخص است که نسبت به نایلون حباب دار بسیار متفاوت می باشد و از نظر ضخامتی بسیار متفاوت اند. 

پس می فهمیم که هر نوع نایلونی برای نوع خاصی از کالا ها و مواد غذایی کاربرد دارد و هر کدام آن ها دارای خصوصیات ویژه می باشند. 

از ویژگی های نایلون بسته بندی گوشت می توان به نازک و سه لایه بودن آن اشاره کرد، البته تولیدی ها می توانند بنا به خواست مشتری ضخامت ها را تغییر دهند. 

از دیگر خصوصیات این نایلون ها مقاومت بالای آن ها در برابر گرما و رطوبت و آلودگی می باشد و این باعث می شود که از فساد گوشت جلوگیری شود. 

از سری ویژگی های دیگر  تولید نایلون بسته بندی گوشت با رنگی شفاف می باشد، از آن جایی که گوشت از نظر بهداشتی بسیار حساس می باشد نمی توان از نایلون رنگی برای آن استفاده کرد. 

از مهم ترین خصوصیات نایلون های گوشت بدون درز و حباب بودن آن هاست، این بسیار خصوصیت مهمی می باشد چرا که در صورتی نایلون گوشت دارای حباب و یا سوراخ باشد این باعث نفوذ الودگی به داخل آن می شود و زمینه ی خرابی و کپک زدگی ماده را فراهم می کند پس می توان گفت ویژگی دیگر نایلون بسته بندی گوشت نفوذ ناپذیری آن می باشد. 

مهم ترین موارد برای تولید نایلون بسته بندی گوشت

مهم ترین موارد برای تولید نایلون بسته بندی گوشتمسلما برای تولید هر نوع کالا و محصولی نیاز به یک سری اقدامات و پیش زمینه هایی وجود دارد و تولید نایلون بسته بندی گوشت از این موضوع مستثنا نیست. 

برای تولید این نوع نایلون ابتدا نیاز به سرمایه ی اولیه ای داریم  تا بتوانیم به وسیله ی آن ماشین آلات و امکانات مورد نیاز را خریداری نماییم. 

از سری موارد دیگر برای تولید نایلون داشتن فضای کافی برای اقدام به این کار می باشد و میزان هزینه ای که برای این کار لازم است بستگی به نوع و تعداد دستگاه هایی که لازم است دارد. 

از موارد مهمی که باید در تولید نایلون گوشت رعایت شود ضخامت نایلون می باشد این که بنا بر درخواست مشتری ضخامت نایلون باید به چه اندازه باشد. 

از سری موارد دیگری هم که می توان به آن اشاره کرد این است که  تولید آن ها باید به گونه ای باشد که مانع عبور و نفوذ هوا و آلودگی به داخل نایلون شود. 

صادر کننده نایلون بسته بندی گوشت به کشور همسایه

صادر کننده نایلون بسته بندی گوشت به کشور همسایهصادرات نایلون بسته بندی جزئی از صادرات غیر نفتی ایران به کشور های همسایه می باشد و بسیار دارای محبوبیت می باشد.

علت این که نایلون تولید ایران اینقدر دارای محبوبیت است کیفیت بالا و استفاده از بهترین تکنولوژی دنیا در تولید این کالاها می باشد. 

جلیل حضرتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: جلیل حضرتی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09126030855

phone icon شماره تماس: 02136033456

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: jalilhazrati@gmail.com

پلاستيک حضرتى شما را به خرید بهترین محصولات انواع نايلون، شيرينگ، نايلكس و سلفون دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید